Czy związek bez seksu

Czy związek bez seksu

bez seksu

Bez seksu, każdy chce długi, namiętny lub dziki sex, ale niestety nie każdy taki ma.

Zdarzają się też tzw. szybkie numerki, takie są najczęściej w ubikacji na dyskotece i wiążę się z tym ryzyko zachorować, bo się to robi byle gdzie, byle z kim i byle jak.

bez seksu

Znam osobę, dla której szybki numerek to i tak już za długo, bo jeszcze nie zacznie a już kończy. Nigdy nie zabiera się za to na trzeźwego. Gdy on ma ochotę to ja nie mam, bo kto chce baraszkować z osobą totalnie pijaną ? To nie jest tak, że jestem kiepska w te klocki, ja po prostu nie mam okazji się wykazać, bo on nie daje mi na to szans, bo jak jest rzadko kiedy trzeźwy to nie ma na to ochoty, jemu się chce tylko gdy jest pijany, ale ja wtedy nie mam ochoty, tracę nim zainteresowanie i to totalnie. Będąc z nim nigdy nie poznam co to sex, zdradzać go nie będę, ale z nim do starości też nie będę.

A podobno to faceci chcą seksu bardziej od kobiet, wy nigdy nie odmawiacie sobie takich przyjemności i zawsze narzekacie gdy my mówimy, że boli nas głowa. Ale to tylko gadanie, bo rzeczywistość jest inna, wy też macie swoje humorki i odmawiacie nam tej bliskości. Seks powinien być przyjemnością z odpowiedzialnością a nie obowiązkiem albo przymuszeniem. Będąc z tym swoim wybrankiem nigdy nie doznałam tej ,,rozkoszy, i patrząc na niego nigdy nie będzie mi to dane. Inaczej sobie człowiek wyobrażał bycie z kimś w związku, będąc obok siebie. życie jednak jest inne niż nam się wydaje. W związku w którym jest miłość, jest pożądanie, zaspokajanie potrzeb w sypialni i jest radość, u mnie jest wszystko z wyjątkiem seksu.

Czytasz to i myślisz co ze mną jest nie tak ?

Ze mną jest wszystko ok, Ja tylko źle wybrałam sobie chłopaka. Jestem z nim już prawie rok, ale nigdy nie czułam że to ten właściwy, i wiesz co, nigdy naprawdę NIGDY nie powiedziałam mu, że go kocham i nigdy mu tego nie powiem, bo między mną a nim jest coś jak kochanka, taka kochanka w butelce, nigdy nie czułam się ważniejsza od niej.

Mam 27 lat, któregoś dnia zerwę z nim właśnie z powodu tego jego kochani bo zawsze ją stawia na pierwszym miejscu. Ja sobie jeszcze ułożę życie bez alkoholowe i z seksem jak się patrzy, bo dla niego to ja ratunku nie widzę. Seks w związku to nie wszystko, ale fajnie by było gdyby chociaż od czasu do czasu się pojawił, a tu nic. Ciekawe ile z osób czytających to chciało by być na jego miejscu i chciał to zrobić, bo dziewczyna czekająca na zaspokojenie łóżkowych fantazji jest rzadko spotykana. Często leżąc obok niego mam ochotę się z nim zabawić, zaszaleć w łóżku, ale jak go widzę, pod wpływem alkoholu to aż mi się odechciewa. Na widok swojego faceta powinnam mdleć a nie żeby mnie mdliło. Jeśli chodzi o seks i o partnera nie jestem wybredna, ale seks w związku musi być, to chyba zrozumiałe. Bez seksu jest to związek taki byle jaki.

Dziewczyny wybierając faceta wybierajcie mądrze, by nie było później ogromnych rozczarowań, a gdy już Cię najdą wątpliwości pogadaj z nim a jak nie poskutkuje to się z nim pożegnaj i nie ciągnijcie tej farsy w nieskończoność, bo to nie ma sensu, bo oboje będziecie się wtedy w takim związku męczyć.

Seks Telefon czeka na Ciebie z gorącymi dziewczynami.

 

Jedna odpowiedź

  1. Mr WordPress napisał(a):

    Hi, this is a comment.
    To delete a comment, just log in and view the post's comments. There you will have the option to edit or delete them.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *